درباره من

امروزه قدرت و اعتبار  در جهان از یکدیگر جدا نیستند. قدرت از تخصص بر می خیزد، از جایی که شما جزو تنها افرادی هستید که می توانید کار خاصی را انجام دهید. « کیم وو چونگ »

رشته تحصیلیم مهندسی برق بود. بنا به دلایلی نسبت به رشته برق بی علاقه شدم و به سمت نرم افزار رفتم. کارم با کامپیوتر خوب بود و در حین بازی کردن با کامپیوتر نمیدونم چطوری ولی فتوشاپ رو یاد گرفتم.مدت زیادی تو بازار قطعات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر رشت کار کردم. بعدش به سمت برنامه نویسی وب کشیده شدم. با برنامه نویسی وب هم جور نبودم و برام هیجان انگیز نبود. بخاطر همین به سمت اندروید که ترند شده بود رفتم. مدتی اندروید کار کردم در حدی که چند اپلیکیشن تو کافه بازار پابلیش کردم. حتی توی یه آموزشگاه هم تدریس کردم.

ترم اخر دانشگاه بود که به پیشنهاد یکی از دوستام وارد پروژه دانشگاهش شدم تا باهام پروژه رو لانچ کنیم. چند وقت بعدم واژه استارتاپ تو کشور ترند شد  ما هم نوع کارمون رو به استارتاپی تغییر دادیم. تو همین دوران بود که فهمیدم از برنامه نویسی هم خوشم نمیاد و وارد طراحی رابط کاربری پروژه ها شدم. همیشه از رابط کاربری خوشم میومد.

یکی دو سالی با استارتاپ های مختلف سرگرم بودیم تا موقع سربازی منم فرا رسید و رفتم سربازی ولی چون خدا باهام بود جایی خوبی خدمت کردم و تونستم به کارم ادامه بدم. تو همین حین بود که با نوید رضادوست استارتاپ دکترسوال رو شروع کردیم تا الان دو سالی میشه داریم روش کار میکنیم . سربازی منم به پایان رسید. الان تصمیم دارم از طراحی رابط و تجربه کاربری به سمت طراحی محصول برم و یه Product Designer بشم.

از انجام این کارها لذت میبرم: طراحی صفر تا صد محصول، کار تیمی با افراد حرفه ای،  طراحی رابط کاربری، کار روی بهبود تجربه کاربری پروژه ها، گرافیک و نقاشی سیاه قلم، تصویر سازی تو ایلوستریتور، عکاسی، شروع یه استارتاپ جدید و … همه و همه به من حس زنده بودن میده.